מציעה טיולי אופנועים בגאורגיה, המיועדים לכל מי שחווית הרכיבה-טבע-תרבות מפעמת בו, והוא רוצה לטייל על אופנוע במקום בתוך קופסה. 
טיולי האופנועים שלנו מאורגנים ברמה גבוהה, מושקעים ברמת התכנון והפרטים הקטנים, מתאימים לבודדים ולזוגות, מודרכים ומובלים ע"י מדריכים מקצועיים ברמה גבוהה, וכוללים אופרצית לוגיסטיקה מורכבת - הכל ע"מ שאתם תחוו ותהנו נטו מרכיבות וטיול בראש שקט. 
אין עוד טיולים כאלו!
שמנו לעצמנו כמטרה להביא אתכם למקומות חדשים, שונים, מעניינים, מרוחקים, חלקם נידחים או כמעט בלתי נגישים... וכל זאת כשאתם על אופנוע.
 לגמוע מרחקים על 2 גלגלים, הרים, פיתולי כביש ואבק דרכים, להרגיש את הכוח והתאוצה עם החופש שבתנועה, לנשום את הרוח והסביבה ולהרגיש את הטבע בכל פניה... ככה אתם אוהבים לטייל, לא?!
 

טיול אופנועים בחו"ל חייב להיות מאורגן ברמה גבוהה! אין מקום לטעויות ולגמגומים, מרמת הלוגיסטיקה ועד רמת הבטיחות.
אנו מקפידים על  רמת גימור גבוהה ודואגים לכל הפרטים, בסגנון "הכל כלול"– בתי לינה   שנבחרים בצורה אישית וקפדנית ומותאמים לטיול אופנועים, אופנועים אמינים מתוחזקים היטב וברמה גבוהה, רכבי ליווי ומכונאים ע"מ לתת את כל הגיבוי הלוגיסטי, כולל מקרים ותגובות... תכנון מסלול מדוקדק וקפדני עם דגש על קצב רכיבה איטי ובטוח ומרחקי רכיבה סבירים בכל יום, כך שיש גם זמן להינות, לעצור, לנוח, לראות, לחוות...
הכל כדי שאתם תוכלו לשחרר את כל הדאגות ולחוות חוויה נטו בראש שקט.

 

transparentltdg travel copy.png